Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Denní menu

Denní menu

 

 

JÍDELNÍ LÍSTEK POLEDNÍ 19.8. – 23.8. 2019

Pondělí:  19.8.

 

 

 

1.7.9.

0.30l

Polévka rajčatová

0,- Kč

1.7.

150g

Vepřová kýta na paprice, bramborové knedlíky

89,- Kč

1.7.

130g

Přírodní kuřecí plátek, bramborová kaše

86,- Kč

 

Minutka dne:

200g

Sýrový špíz, šťouchané brambory

101,-Kč

1.3.7.

 

 

 

Úterý:   20.8.

 

 

 

1.9.

0.30l

Polévka bramborová

22,- Kč

1.3.

130g

Krutí kostky na česneku, těstoviny

81,- Kč

1.7.4.

150g

Rybí filé na másle, šťouchané brambory

89,- Kč

 

 

 

 

Minutka dne:

150g

Vepř. nudličky s balkánským sýrem, opék. brambory

96,- Kč

7.

 

 

 

Středa: 21.8.

 

 

 

1.9.

0.30l

Polévka hrachová

24,- Kč

1.3.7.

180g

Domácí sekaná, vařené brambory

88,- Kč

1.3.7.

300g

Palačinky s marmeládou sypané cukrem a skořicí

66,- Kč

 

 

 

 

Minutka dne:

100g

Smažený hermelín, šťouchané brambory

98,- Kč

1.3.7.

 

 

 

Čtvrtek: 22.8.

 

 

 

1.3.9.

0.30l

Polévka česneková

24,- Kč

1.3.7.

130g

Hovězí guláš, houskový knedlík

85,- Kč

1.

150g

Vepřová játra na cibulce, dušená rýže

74,- Kč

 

 

 

 

Minutka dne:

150g

Kuřecí nudličky se zeleninou, hranolky

98,- Kč

1.7.

 

 

 

Pátek:  23.8.

 

 

 

1.7.9.

0.30l

Polévka kapustová bílá

0,- Kč

1.7.

150g

Vepř. kotlet s angl. slan. a cibulí, šťouchané brambory

96,- Kč

1.3.7.

2ks

Vejce, pažitková omáčka, vařené brambory

80,- Kč

 

 

 

 

Minutka dne:

1.3.7.

160g

 

Smažený květák, vařené brambory

 

90,- Kč

 

Seznam alergenů: 1.Obiloviny obsahující lepek, 2. Korýši, 3. Vejce, 4. Ryby, 5. Podzemnice olejná, 6. Sójové boby, 7. Mléko, 8. Skořápkové plody, 9. Celer, 10. Hořčice, 11. Sezamová semínka, 12. Oxid siřičitý a siřičitany, 13. Vlčí bob, 14. Měkkýši.                Váha masa uváděná v syrovém stavu.

Obědy podáváme od 11:00 – 14:00 hod. 1 stravenka=1 oběd. Doplatek nutno uhradit penězi.                     Markéta Tomášová, vedoucí provozovny


Denní menu Denní menu


SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

AWT
BM servis a.s.
Hodinový vnuk
Město Bohumín
Bonatrans
Bospor
Danter
Demontstav
Epson
Gigatech
Elektro Thermitron
Kofola
Maxion Wheels
Progres Hefner
Rockwool
Superprojekt
Viadrus
ŽDB