Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Fotbal a florbal

2016/17

vedoucí Mgr. Petr Sobota

 

Fotbalový a florbalový kroužek se scházel v pondělí v tělocvičně na Faji. V měsíci listopadu proběhl za účasti žáků kroužku celoškolní turnaj ve fotbalu a florbalu. Finále, které proběhlo v prosinci, se zúčastnily družstva všech základních škol v Bohumíně. Do obou turnajů bylo zapojeno 10 tříd naší školy a 3 třídy ze ZŠ. Celkem se turnaje zúčastnilo 120 žáků SŠ a 25 žáků ZŠ.

2015/16

Kroužek probíhá každé pondělí, účastní se ho průběžně 15 žáků. Všichni se intenzivně připravují na červnový fotbalový turnaj  na Kuželně a tradiční florbalový turnaj.

Vedení:  P. Sobota

2014/15

vedoucí Mgr. Petr Sobota

Fotbalový kroužek se scházel každé liché pondělí v tělocvičně na Faji. Probíhal formou celoškolní ligy. Turnaje se zúčastnilo více než 100 žáků naší školy. Výsledky turnaje jsou na webových stránkách školy. 

Florbalový kroužek se scházel každé sudé pondělí v tělocvičně na Faji. Probíhal rovněž formou celoškolní ligy. Vyvrcholením byl závěrečný turnaj v nové hale společnosti BOSPOR. Turnaje se zúčastnilo více než 100 žáků.

Kroužek fotbalu se schází vždy v sudé pondělí za účasti 15 až 20 žáků. Pod hlavičkou ŠSK proběhl celoškolní mezitřídní turnaj, do kterého bylo zapojeno téměř 150 žáků.

Kroužek florbalu se schází každé liché pondělí. Byla rozehrána celoškolní liga. V prosinci se uskuteční tradiční turnaj „O pohár ředitele školy“, do kterého se zapojí 10 tříd.

2013/14

Fotbalový kroužek se scházel každé sudé pondělí. Průměrně se kroužku účastnilo 20 žáků. Hrálo se formou školní ligy. Vítězem se stala třída PD3, druhé místo obsadila třída PD4 a třetí místo AOK3. V červnu proběhlo utkání mezi žáky kroužku a žáky 1. ročníků na velkém fotbalovém hřišti v Záblatí.

Florbalový kroužek se scházel každé liché pondělí. Průměrně se kroužku účastnilo 20 žáků. Během školního roku se uskutečnily 2 turnaje a utkání proti Gymnáziu Františka Živného v Bohumíně. V červnu proběhl turnaj žáků kroužku proti žákům 1. ročníku tříd OK1, ESM1 a MO1 v rámci sportovně – turistického kurzu.

Leden 2014

Ve čtvrtek 16. 1. se uskutečnil zápas proti gymnáziu o postup do okresního kola. Po vyrovnaném a napínavém průběhu jsme prohráli těsně 11:8. V závěru jsme mocně finišovali, přesto se nám nepodařilo zápas zvrátit v náš prospěch.

I přes porážku všem chlapcům děkuji za snahu a skvělé výkony.

Text: P. SobotaSOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

AWT
BM servis a.s.
Hodinový vnuk
Město Bohumín
Bonatrans
Bospor
Danter
Demontstav
Epson
Gigatech
Elektro Thermitron
Kofola
Maxion Wheels
Progres Hefner
Rockwool
Superprojekt
Viadrus
ŽDB