Kondiční cvičení

2016/17

vedoucí Mgr. Jaroslav Thér

14. 9. 2016 byla slavnostně otevřena crossfitová tělocvična a cvičení v ní se setkalo
s nebývalým zájmem. Pro potřeby školního sportovního klubu je otevřena třikrát týdně a to v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 14:30 do 16:00 hod. Počet zájemců o cvičení neustále narůstá. Poctivě se připravujeme na soutěže, které nás očekávají v příštím kalendářním roce.

2015/16

Kondiční cvičení – vedoucí Mgr. Jaroslav Thér

Kroužek se scházel každé pondělí. Později jsme svou činnost rozšířili o středu a pátek, protože obliba o cvičení se zátěží roste. Do budoucna se nám snad podaří vytvořit reprezentaci školy. V letošním roce nám soutěž okresního kola v silovém víceboji narušila chřipková epidemie, takže nakonec odcestovalo jen družstvo dívek. Na okresním kole se děvčata umístila na výborném třetím místě.

2014/15

Kroužek kondičního posilování se schází každé pondělí se střídavou účastí. Někteří žáci využili i možnosti rozšířeného tréninku a to středa a pátek od 14:30 do 16:00 hodin. Soutěže nás čekají na jaře, takže se pilně připravujeme.

2013/14

Kroužek se scházel každé pondělí. Po počátečním náporu se utvořily dvě skupiny cvičících a jeden trénink v týdnu nestačil, přidal se tedy  další den a to čtvrtek. K nejvytrvalejším cvičencům patřili z chlapců bratři Horváthové a z děvčat Marie Hetneková. Proběhlo školní kolo v benchpressu, kde zvítězil Alfréd Horváth. Bohužel Alfréd Horváth studium předčasně ukončil. Děvčata Marie Henteková, Daniela Grabovská a Alžběta Pekarská si rozšířila tréninkové dny a přihlásila se do oddílu vzpírání v Ostravě. Soutěže okresního formátu jsme se nezúčastnili z důvodu nemocnosti.