Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Kondiční cvičení

2016/17

vedoucí Mgr. Jaroslav Thér

14. 9. 2016 byla slavnostně otevřena crossfitová tělocvična a cvičení v ní se setkalo
s nebývalým zájmem. Pro potřeby školního sportovního klubu je otevřena třikrát týdně a to v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 14:30 do 16:00 hod. Počet zájemců o cvičení neustále narůstá. Poctivě se připravujeme na soutěže, které nás očekávají v příštím kalendářním roce.

 

2015/16

Kondiční cvičení – vedoucí Mgr. Jaroslav Thér

Kroužek se scházel každé pondělí. Později jsme svou činnost rozšířili o středu a pátek, protože obliba o cvičení se zátěží roste. Do budoucna se nám snad podaří vytvořit reprezentaci školy. V letošním roce nám soutěž okresního kola v silovém víceboji narušila chřipková epidemie, takže nakonec odcestovalo jen družstvo dívek. Na okresním kole se děvčata umístila na výborném třetím místě.

2014/15

vedoucí Mgr. Jaroslav Thér

Kroužek se scházel každé pondělí. Později jsme svou činnost rozšířili o středu a pátek, protože obliba o cvičení se zátěží roste. Do budoucna se nám snad podaří vytvořit reprezentaci školy. V letošním roce nám soutěž okresního kola v silovém víceboji narušila chřipková epidemie, takže nakonec odcestovalo jen družstvo dívek. Na okresním kole se děvčata umístila na výborném třetím místě

Kroužek kondičního posilování se schází každé pondělí se střídavou účastí. Někteří žáci využili i možnosti rozšířeného tréninku a to středa a pátek od 14:30 do 16:00 hodin. Soutěže nás čekají na jaře, takže se pilně připravujeme.

2013/14

Kroužek se scházel každé pondělí. Po počátečním náporu se utvořily dvě skupiny cvičících a jeden trénink v týdnu nestačil, přidal se tedy  další den a to čtvrtek. K nejvytrvalejším cvičencům patřili z chlapců bratři Horváthové a z děvčat Marie Hetneková. Proběhlo školní kolo v benchpressu, kde zvítězil Alfréd Horváth. Bohužel Alfréd Horváth studium předčasně ukončil. Děvčata Marie Henteková, Daniela Grabovská a Alžběta Pekarská si rozšířila tréninkové dny a přihlásila se do oddílu vzpírání v Ostravě. Soutěže okresního formátu jsme se nezúčastnili z důvodu nemocnosti.SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

AWT
BM servis a.s.
Hodinový vnuk
Město Bohumín
Bonatrans
Bospor
Danter
Demontstav
Epson
Gigatech
Elektro Thermitron
Kofola
Maxion Wheels
Progres Hefner
Rockwool
Superprojekt
Viadrus
ŽDB